Welcome to Lebe

Welcome to Lebe


LEBE- your link to locals. Tere tulemast portaali LEBE! See on koht, mis toob kokku eestimaalased ja Eestisse elama saabunud välismaalased.

Soovime, et kõik, kes on ühel või teisel põhjusel tulnud Eestisse elama – olgu siis lühi- või pikaajaliselt, saaksid kohe tunda osa meie igapäevast, meie inimestest, meie kultuurist, meie kommetest, meie veidrustest ja meie tavadest. Soovime, et sisseelamine meie ühiskonda oleks sujuv ja meeldiv!

Loomulikult praegusel keerulisel ajal on meie kõigi mõtted Ukraina ja tema inimestega. Seega eriti sooja tervituse soovime pakkuda just neile – inimestele, kes on pidanud ootamatult jätma oma kodud ja kes on sattunud ilma igasuguse ettevalmistuseta hoopis teise keskkonda. Need on inimesed, kes vajavad meie moraalset tuge enim. Julgustame kõiki eestimaalasi lööma meie portaalis kaasa ja kõiki sõjapõgenikke julgelt “mestima”, et saaksite tunda end koduselt.

LEBE tagab läbi inimeste vaheliste kontaktide loomise pehmema “maandumise” Eestis, võimaluse ennast kiiremini eluliste asjadega kurssi viia ja lõpptulemusena ka sidusama ühiskonna tervikuna.

Mida sa saad siin teha?

Oled sa kohalik või oled sa Eestisse äsja elama tulnud – vahet ei ole. LEBEs saab igaüks panna üles oma kuulutuse või üleskutse ühiseks ajaviiteks. Vali ise, kas kutsud teise lõunale, trammiga sõitma, sportima, parki jalutama, lasteväljakule peredega mängima või tahad hoopis anda või saada mõnda põnevat erialast nõu.

Kui oled kohalik, saad oma üleskutses tuua välja, mida sina soovid omalt poolt pakkuda ja mis sa arvad oleks Eestisse tulevale välismaalase eriti tore teada või teha.

Eestisse elama tulnud välismaalased võivad aga oma kuulutustest märku anda, mida nad sooviksid kogeda, millest puudust tunnevad või ka pakkuda enda poolt toredat teavet ja seltskonda.

Kuulutuste abil soovime tuua kokku kohalikud ja mujalt Eestisse saabunud – nagu meie hüüdlausegi ütleb, et oleme teie “ühendus kohalikega”. Kasutage seda võimalust! Kui mõni kuulutus jääb silma, siis andke sellest kuulutajale märku – saage kokku, suhelge, küsige, uurige, jagage infot ja nautige toredat emotsiooni.

Mida LEBE ei ole?

  • me ei ole kohtinguportaal
  • me ei ole asjade otsimise ja vahetamise portaal
  • me ei ole viha õhutamise portaal
  • me ei eelda kasutajatelt kohese pikaajalise sõprussuhte loomist
  • me ei ole raha ja annetuste väljapressimise portaal
  • me ei ole õigusnõustamise portaal

Kuidas LEBELt kasutada?

Registreeri end platvormil….
Saad postitada oma kuulutust/üleskutset….
Kui sinu üleskutse osas on huviline, siis….

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*